Casio AP-470 Dijital Piyano (Mat Siyah)

Fiyat:
54.053,59 TL
İndirimli Fiyat (%18,2) :
44.225,68 TL
Kazancınız 9.827,91 TL
Havale / EFT:
42.014,40 TL
3.948,25 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Casio AP-470 Dijital Piyano (Mat Siyah)

  • AiR Ses Kaynağı
  • Üç Sensörlü Ölçekli Çekiç Aksiyonlu Klavye II
  • 20 W + 20 W (2 Yollu, 4 Hoparlör)

  Özellikler

  Ses Teknolojisi

  Akustik Bir Piyanonun Zengin Etkileyici Gücünün ve Tınısının Benzersiz Doğallıkla Yaratılması

  Çok Boyutlu Morphing AiR Ses Kaynağı

  CASIO'nun yeni geliştirilen Çok Boyutlu Morphing AiR*Ses Kaynağı piyanoya özgü zengin, tınlayan tonların ifadesinde ayrıntıya gösterilen eksiksiz özeni yansıtmaktadır. Daha uzun bir örnekleme süresi ve gelişmiş dalga biçimli veri kalitesi elde etmek için yüklü bellek kapasitesi artırılmıştır. Yalnızca bir piyanodan bekleyeceğiniz sesi oluşturan tonda zaman içinde meydana gelen değişiklikler, ilk sesle başlayıp nihayet ses kayboluncaya kadar güzel bir şekilde uzayarak doğal bir şekilde yaratılır.

  • AiR = Akustik ve Akıllı Rezonatör

  2 efsanevi kuyruklu piyano sesi arasında seçim

  Performans ortamında çalınan müzik türüne bağlı olarak, dünyaca ünlü iki kuyruklu piyanonun yüklü sesleri ayrı ayrı seçilebilir.

  Doğrudan seçim özelliği etkindir.

  Güçlü ve zengin yansıtmalı performanslar için üstün enstrüman. Tuşa vurulma kuvvetine bağlı olarak yumuşak ve hafif tonlardan güçlü tonlara kadar, kuyruklu piyanonun ses aralığını üretir.

  KUYRUKLU PİYANO 1 (görsel resim)

  Canlı ve görkemli performanslar için doğru tercihtir. Müzik grubunda kullanıldığında bile keskin, doğrudan seslerle varlığını belli eder. Tonlaması genellikle caz ve pop müziğe uygundur.

  KUYRUKLU PİYANO 2 (görsel resim)


  Klavye Sistemi

  Kuyruklu Piyanonun Güçlü Dokunuşuna Yaklaşan Doğal Basma Hissi Çalanın Düşüncelerini Sese Dönüştürür

  Bir kuyruklu piyanonun benzersiz ses zamanlamasına sahip Üç Sensörlü Ölçekli Çekiç Aksiyonlu Klavye II

  Kuyruklu piyano ile dijital piyanonun ses yapıları arasındaki fark, enstrümanın çalındığı andan sesin işitilebilir olduğu süreye kadar olan zamanlama farkı olarak ortaya çıkar. Yeni Üç Sensörlü Ölçekli Çekiç Aksiyonlu Klavye II, tuş dokunuşlarını sırasıyla algılayan üç sensöre sahip bir sistem kullanarak tepki verir.

  Kolay çalma için en iyi parmak ucu uyumunu sağlayacak şekilde benzetilmiş abanoz ve fildişi kaplama tuşlar

  Benzetilmiş abanoz ve fildişi kaplama tuşlar kuyruklu piyano klavyesinin yumuşak dokunuşunun yanı sıra konforlu hissini ve dokusunu da sunar. Çok hassas ayrıntıya sahip kıvrımlı yüzey kaplaması terleme nedeniyle parmak kaymasını önler ve uzun süre çalındığında bile mükemmel bir parmak ucu uyumu hissi verir.


  Açık bir kapağın sağladığı ses efektlerini üreten Kapak Simülatörü*

  Kuyruklu piyanonun kapağı kaldırıldığında veya indirildiğinde ses düzeyi ve kalitesi değişir. Kapak Simülatörü dijital piyanodan daha çok keyif almak için aynı akustik efektleri üretir. Kapağın açık veya kapalı olmasıyla ilişkili akustik efektler ince ayrıntılarıyla simüle edilir. Çalarken istediğiniz piyano sesini kapağın açık veya kapalı olma derecesini seçerek elde edebilirsiniz.

  • Kapak Simülatörü ayar değeri piyano gövdesindeki kapağın açık veya kapalı olmasına bakılmaksızın aynı kalır.

  Dijital piyanoda benzeri görülmemiş bir evrim

  88 tuşla derin, zengin rezonans elde etmeyi sağlayan Tel Rezonansı rezonatörü

  Akustik piyanoda üretilen ses yalnızca basılan tuşun çıkardığı sesle ilişkili değildir. Sesleri üreten tellerle yakın ilişkili frekanstaki diğer teller de titreşir, müziğe kendi seslerini katarak benzersiz, zengin bir rezonans üretir. Sıradan dijital piyanolarda, tel rezonansı efekti sanal olarak tellerle üretilir. Ancak Çok Boyutlu Morphing AiR ses kaynağı yeni bir yaklaşım getirerek 88 tuşun tümü için stereo rezonans simülatörü kullanan bir "tel rezonansı" sistemini adapte etmiştir. 88 tuşun rezonansı tam ve doğal bir şekilde üretilir. Tek bir tonun çalınmasıyla elde edilen rezonans, rezonansta doğal bir şekilde oluşan varyasyonları üretmek için çalınan bir akorla elde edilen rezonanstan farklıdır. Hatta bu, çalanın dokunuş kuvvetiyle bunları kontrol ederek değişen rezonanslar elde etmesini sağlar, böylece akustik bir piyanonun benzersiz tınısını sergilemesine olanak tanır.

  Tuş Bırakma Simülatörü parmağın kaldırılmasıyla ton varyasyonları üretir

  Bir piyanonun ürettiği yankılanmaların ve ifadelerin uzunlukları çalanın tuşlara dokunduktan sonra parmağını ne kadar hızlı kaldırdığına bağlı olarak değişir. Yeni klavye sistemi, tuşun bırakılmasından kaynaklanan bu nüansları doğal şekilde üreten bir Tuş Bırakma Simülatörü içermektedir. Sonuç olarak kuyruklu piyanodan elde edilenlere benzer otantik yankılanmalar ortaya çıkar.

  Pedalla üretilenden daha doğal ve güzel rezonans sağlayan Damper Rezonansı*

  Damper pedalının kullanılmasından kaynaklanan derin, güzel rezonans da 88 tuşun tümüne yerleştirilmiş bir stereo rezonans simülatörü tarafından doğal olarak üretilir ve bu yaklaşım efekt işleme kullanan geleneksel simüle edilmiş reprodüksiyondan farklıdır. Ayrıntıya gösterilen özen pedala basıldığında damper'ların kendiliğinden kalkmasıyla oluşan rezonansı simüle etmeye kadar ilerlemiştir. Damper pedalı için sürekli değişen bir sistem uyarlanmıştır, dahası pedala kısmen basılarak uygulanan hassas basınca tepki olarak gerçekleşen yankılanmada çok daha hafif değişimler oluşur. Bu da müzisyenin pedal kullanarak zarif gösteriler sergilemesine olanak tanır.

  • 4 ayar seviyesi.

  Salon Simülatörü

  Salon Simülatörü işlevi, dünyaca ünlü konser salonlarının olağanüstü ton şeffaflığı sunan saf yankılanmadan özgür ruhlu, şaşırtıcı yankılanmaya, farklı akustik özelliklerini simüle eder. Gelişmiş dengeleme sistemi, piyanistin önemli piyano sesinden keyif almasını sağlar.

  Konser Çalma

  10 canlı orkestra performansının yüksek kaliteli ses verisi kayıtları yüklenmiştir. Piyanistler kayıtlara eşlik edebilir ve kendilerini muhteşem bir performansın parçasıymış gibi hissedebilir.


  Çok yönlü özellikler

  • Ses Kaydı (44,1 kHz WAV Formatı / şarkı başına en fazla yaklaşık 25 dak.)
  • Stereo örneklemeli kuyruklu piyano tonları dahil 22 yüksek kaliteli ton
  • Dijital efektler: Reverb (4 tür), Chorus (4 tür), Brilliance, DSP (bazı tonlar için ön ayar)
  • Uygulama Bağlantısı 
  • 60 Müzik Kitaplığı şarkısı ile kullanıcı tarafından yüklenen 10 şarkı içeren ders özelliği
  • İki kişinin aynı aralıkta çalmasını sağlayan Düet Modu
  • MIDI Kaydedici: 2 parça x 1 şarkı, toplamda yaklaşık 5.000 nota
  • KUYRUKLU PİYANO 1 düğmesi, KUYRUKLU PİYANO 2 düğmesi
  • USB flaş sürücü bağlantı noktası
  • Yüksekliği ayarlanabilir piyano taburesi dahil
  • LINE IN/OUT jakları (her biri için L/MONO, R)
  • Otomatik Kapanma

   

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu102010290111
  MarkaCasio
  Stok DurumuVar
  4971850362388

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.