Novation Launchkey 88 MK3 Midi Klavye

Fiyat:
13.189,26 TL
İndirimli Fiyat (%18,2) :
10.791,21 TL
Kazancınız 2.398,05 TL
Havale / EFT:
10.251,65 TL
963,39 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Novation Launchkey 88 MK3 Midi Klavye

Yaratmaya Başlayın...

İster Ableton Live'da klipler başlatıyor, ister başka bir büyük DAW'da beste yapıyor olun, müzik oluşturma süreciniz üzerinde basitleştirilmiş, sıkı bir şekilde entegre edilmiş kontrol istersiniz  Novation Launchkey 49 MK3 ile elde edeceğiniz şey budur. Ölçek ve Akor Modları, güçlü bir arpejatör ve optimize yanıtlı daha büyük hıza duyarlı pedler gibi yeni özellikleri bir araya getiren Launchkey 49 MK3, kullanımı her zamankinden daha sezgisel ve müziğinizi kafanızdan hoparlörlerinize taşımanın en hızlı yolu

Yeni Ölçek Modları

Launchkey 49 MK3'ün belki de en heyecan verici yeni özelliği, sekiz yerleşik Ölçek Modudur. Farkında olsak da olmasak da hepimiz modları kullanırız. Artık 3. nesil Launchkey ile, müzik teorisine takılıp kalmadan Dorian modunda smokin 'Mixolydian bas serisini bırakabilir veya tatlı bir solo çalabilirsiniz. (Elbette, biraz teori bilmek hiçbir müzisyene zarar vermez!) Ölçek Modları, çaldığınız anahtarları seçtiğiniz ölçeğin notalarına dönüştürür. Sadece kök notunuzu ve istediğiniz ölçeği seçin ve ardından çalın. Ne kadar başarılı bir klavyeci olursanız olun, Launchkey yaratıcı sürecinizi kolaylaştıracak ve müzikal kelime bilginizi genişletecektir.

Yeni Akor Modları, Arpej Oluşturucu ve Mutasyon
Akor Modları, Launchkey MK3'ün tuşlarını ve pedlerini, çaldığınız her notanın ton ve harmonik olarak ilişkilendirildiği, müzik keşfi için etkileşimli bir kontrol yüzeyine dönüştürür. Arpejatör, yeni fikirleri keşfetmenize ve mükemmel melodileri çabucak birleştirmenize izin verirken, mutasyon işlevi kalıplarınızı heyecan verici yeni müzikal ifadeler olarak yeniden birleştirir.

Yeni Özel Modlar

Özel Modlar, controller ve yazılım arasındaki iletişimi basitleştirerek her zamankinden daha fazla gücü parmaklarınızın ucuna getirir. Tarayıcı tabanlı Novation Components aracı kullanılarak programlanabilen Özel Modlar, Launchkey'inizin davranışını özelleştirmenize izin vererek size kontrol atamaları, MIDI yönlendirmesi, ped rengi ve daha fazlası üzerinde tam hakimiyet sağlar.

Harici donanımınızı bağlayın

5 pinli MIDI DIN bağlantısına sahip harici bir ekipman kullanıyorsanız, Novation Launchkey 49 buna bağlanabilir. İster bağımsız ister bir bilgisayarla kullanın, donanım synth'lerinizi ve cihazlarınızı donanımınıza bağlayın ve Launchkey'den her şeyi kontrol edin. Önceki nesil Launchkey'lerde bu özellik yoktu ve Novation'ın onu Launchkey 49 MK3'e eklemesinden çok memnunuz!

Yeni Daha büyük, daha hassas pedler ve daha fazlası

Launchkey platformu her zaman sınırsız müzikal ifade hakkındadır ve MK3 revizyonu bu mantrayı ileriye taşır. Launchkey 49 MK3?ün daha büyük hıza duyarlı pedleri size dinamikler üzerinde daha fazla kontrol sağlarken, sekiz sabit döner düğmesi yazılım enstrümanlarınızı zahmetsiz, gerçek zamanlı performans kontrolü ile hayata geçirir. Ableton Live ile entegrasyon hava geçirmezdir, Capture MIDI işlevini etkinleştirmek için özel bir düğmenin yanı sıra track arm, quantize ve tıklama ve döngü kontrolleri ile Oturumunuzda her zamankinden daha hızlı ve kolay uçabilirsiniz.

Ableton için tasarlanmıştır, herhangi bir büyük DAW ile çalışır

Ve başka bir büyük DAW kullanırsanız, Novation Launchkey 49 anında onunla eşleşecektir. Launchkey, Logic ve Reason ile tam entegrasyonun yanı sıra HUI aracılığıyla Studio One, Cubase ve Pro Tools dahil olmak üzere diğer büyük DAW'larla yerel işlevselliğe sahiptir.

İster yeni başlıyor ister ritme kilitlenmiş durumda olun, Launchkey sizi müzikal yolculuğunuzda ileriye götüren klavye denetleyicisidir. Ableton Live 10 Lite, Serato Sample LE, Spitfire Audio LABS Expressive Strings, XLN Audio Addictive Keys, Klevgrand R0Verb ve DAW Cassette, AAS Session Bundle, a iki aylık Splice Sounds üyeliği ve Novation Sound Collective; Launchkey 49, kutudan çıktığı anda yere koşmak için ihtiyacınız olan her şeyi size verir.

 

Novation Launchkey 49 MK3 MIDI Klavye Özellikleri

İhtiyaç duyduğunuz tüm kontrollere anında erişim sağlayan Ableton Live için optimize edilmiştir
Çoğu büyük DAW ile anında eşleşir
61hıza duyarlı synth tarzı tuş
Okunması kolay 16 x 2 karakter ekran
16 RGB arkadan aydınlatmalı hıza duyarlı ped
Pitch bend ve modülasyon tekerlekleri
8 döner düğme
5 pinli MIDI çıkış soketi
Kol / seçme düğmeleri
Oktav yukarı / aşağı düğmeleri
Oynat / durdur / kaydet / döngü düğmesi
Gezinme düğmelerini izle
MIDI / Quantize / Click / Geri Al düğmelerini yakalayın
Ableton?un Capture MIDI özelliğine tek dokunuşla erişim
Durdur / solo / sessiz düğmeleri
Sahne başlatma düğmesi
Cihaz seçme / cihaz kilitleme düğmeleri
Arp / ölçek / sabit akor düğmeleri
Güçlü arpejatör melodilerinizi bir sonraki seviyeye taşır
Ölçek modları, tuşları ve pedleri seçilen ölçekte notalara aktarır
3 akor modu (sabit, ölçek ve kullanıcı) tek parmakla akorları tetiklemenizi sağlar
Herhangi bir performans veya stüdyo donanımı için benzersiz kontrol kurulumları oluşturmak için 4 Özel Mod
USB B soketi, Kensington güvenlik yuvası
Uzatma pedalı 1/4 inç jak soketi
USB veriyolu destekli; güç kaynağı dahil değil
USB A - B kablosu içerir
3 yıllık garanti
Dahil edilen yazılım paketi

Diğer Özellikler
Stok Kodu103011600023
MarkaNovation
Stok DurumuVar
1030116000230

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.