KRK Rokit Classic 5 Aktif Stüdyo Monitörü

Fiyat:
4.995,38 TL
İndirimli Fiyat (%18,2) :
4.087,12 TL
Kazancınız 908,25 TL
Havale / EFT:
3.882,76 TL
363,41 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

KRK CLASSIC 5

Bugünün prodüktörleri, ses mühendisleri ve müzisyenlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ,Tecrübe , güven ve efsanevi performans bileşenleri ile üretildi.

KRK Classic 5

ZAMAN İLE GELİŞTİRİLDİ

KRK CLASSIC 5 Aktif stüdyo monitörleri, 30 Yıllık KRK inovasyon tecrübesi ve tüm zamanların en çok tercih edilen stüdyo monitörleri olan KRK Rokit Serisinin geçmişinden bilinen özellikler bir arada toplanarak üretildi. Tüm bu özellikler ile FLAT olarak tabir edilen doğal bir frekans seviyesine sahip olan Classic 5, Ayrıca KRK kullanıcılarının tercih ettiği +2dB Bass Boost seçeneği ile, aradığınız KRK tonunu sizlere sunuyor.

KRK Classic 5

GÜVEN İLE ÜRETİLDİ

KRK Classic 5 ?i anlatmak için tek bir cümle kurmamız gerekirse, seçeceğimiz cümle çok yönlülük olacaktır. Küçük bir ev stüdyosundaki dinleme ortamından, profesyonel stüdyolara kadar tüm ortamlarda bugünün müzik prodüktörleri, müzisyenler ve kayıt mühendislerinin aradığı tüm özellikleri sunan CLASSIC 5, Stüdyo monitörleri geliştirmek konusunda son derece obsesif olan KRK tarafından, duyduğunuz sese koşulsuz güveneceğiniz ve kayıpsız ses sunacak şekilde geliştirildi.  Bu güven yüzünden bir çok stüdyoda bu sarı hoparlörleri ile göze batan stüdyo monitörleri markasını  görüyorsunuz.

EFSANEVİ PERFORMANS

KRK Classic 5 Aktif Stüdyo Monitörleri, müzik yapımı, miks ve mastering kullanımı için doğru ve güvenilir ses performansına odaklanarak. Bunun için 30 yıllık tecrübeden yola çıkılarak geliştirilen ve dahili limitleyiciye sahip  Class A/B amfi, 1 inç boyutundaki yumuşak kubbeli tiz sürücüsü ve 5 inç boyundaki Glass-Aramid kompozit bas sürücüsü ile kombine edildi. Frekans yönlendiricisi, kullanım yerleştirmenizde herhangi bir kayıp olmadan detaylı ses imajını alabilmeniz için geliştirilen CLASSIC 5,  önde bulunan bass portu ile de , esnek yerleşim olanaklarında maksimum ses performansı sunuyor. CLASSIC 5, Arka panelinde barındırdığı çoklu bağlantı seçenekleri ile farklı konfigürasyonlarda bir çok bağlantı seçeneği sunuyor. Bir önceki nesil Rokit Serisinin temel özelliklerini barındıran CLASSIC 5, bu özellikleri ile Dünyanın en çok tercih edilmiş Stüdyo monitörü olan Rokit Serisinin geçmişinin klasik bir yansımasıdır.

Temel Performans Özellikleri

Tamamen çok yönlülük felsefesi ile üretilmiş, aktif yakın alan stüdyo dinleme monitörleri, tüm müzik türleri ile uyumlu.
Optimize edilmiş ses dağıtıcı tasarımı ile yumuşak kubbeli tiz sürücü, 35 Hz?e kadar tiz frekansları yumuşak bir tonla ve asla. Bozulmadan iletir.
Hafif yapılı, Cam-Aramid kompozit bas sürücüsü temiz orta sesler ile birlikte sıkı bir bas performansına sahiptir.
Flat Alt Frekans ayarları ile değişik tarz ve şartlarda ihtiyacınız olduğunda bas performasını ayarlayabilirsiniz.
Arka paneldeki opsiyonel LF seçim ile +2dB seçeneğini  seçtiğinizde aktif olan KRK Bass Boost ile daha fazla bas frekans elde edebilirsiniz.
Arka Paneldeki HF ve LF ayarları sayesinde dinleme odasına göre EQ Seçenekleri oluşturabilir, böylece en doğru duyuma ulaşabilirsiniz.
KRK Classic 5?in alt gövdesinde fabrika tarafından eklenmiş monitör alt yalıtım süngeri ile kullandığınız yüzeyde oluşabilecek tüm olumsuzluklardan etkilenmeden, titreşimsiz ve doğru duyum elde edebilirsiniz.
Aktif 2-yollu elektronik yapı sayesinde yüksek headroom ve düşük gürültülü yapıya sahiptir.
Ön paneldeki bass port ve 0 rezonansa sahip kasa yapısı sayesinde güçlü ve doğal duyum elde edebilirsiniz.
Amfi yapısında bulunan ve sisteme optimize edilmiş limitleyici ile anlık yüksek ses ve sinyal ile oluşabilecek tüm hasarlardan hoparlörlerini koruma altında olacaktır.
Çoklu Bağlantı seçenekleri  (XLR, ¼?, RCA) ile , tüm sistemlerle. Uyumlu bir şekilde çalışabilirsiniz.
CLASSIC 5, 30 yıldır obsesif bir şekilde stüdyo monitörü geliştiren KRK tarafından, bu tecrübe ve mühendislik ile ABD?de geliştirilmiştir.
A/B Class Amfisi sayesinde geniş bir headroom ve düşük distorsiyon sunmaktadır.
 

Teknik Özellikler :

·       Aktif :Evet

·      Güç Konfgürasyonu :Tek Amfili

·      Bas Sürücüsü Boyutu :5" Woofer

·      Bas Sürücüsü Tipi :Glass Aramid Fiber Kompozit

·      Tiz Sürücü Boyutu :1" Tweeter

·      Tiz Sürücü Tipi : :Soft Dome

·      Toplam Güç50W Class A-B

·      Frekans Aralığı :46Hz-34.5kHz

·      Maximum Peak SPL:101 dB SPL @ 1m

·      Giriş Tipleri  :1 x XLR, 1 x RCA, 1 x 1/4" Jack

·      Gövde Tipi :Ön Panelden Portlu

·       Yükseklik :28,4cm

·       Genişlik :18,8cm

·      Derinlik :24,6cm

·      Ağırlık : 5,87Kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu110012200005
MarkaKRK
Stok DurumuVar
816654008381

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.