CORT AF510E-OPW ELEKTRO AKUSTİK GİTAR / KILIF+ASKI+ARA KABLO

CORT AF510E-OPW ELEKTRO AKUSTİK GİTAR / KILIF+ASKI+ARA KABLO
CORT AF510E-OPW ELEKTRO AKUSTİK GİTAR / KILIF+ASKI+ARA KABLO
CORT AF510E-OPW ELEKTRO AKUSTİK GİTAR / KILIF+ASKI+ARA KABLO
CORT AF510E-OPW ELEKTRO AKUSTİK GİTAR / KILIF+ASKI+ARA KABLO
CORT AF510E-OPW ELEKTRO AKUSTİK GİTAR / KILIF+ASKI+ARA KABLO
CORT AF510E-OPW ELEKTRO AKUSTİK GİTAR / KILIF+ASKI+ARA KABLO
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Fiyat:
1.589,32 TL
İndirimli Fiyat (%4,8) :
1.513,64 TL
Kazancınız 75,67 TL
Havale / EFT:
1.437,96 TL
1513.64 www.akademimuzik.com.tr
134,59 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava

ELEKTRO AKUSTİK GİTAR, KILIFLI (KILIF RENGİ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR), RENK: OPEN PORE MAUN, 3-BANT EQ, CERAMIC MANYETİK 

AF510 SerisiCort?un Standart Seri Gitarlarındandır. En uzun süredir üretimi devam eden popüler Akustik Gitar serilerindendir. Standart Seri Gitarlar süper performans ve paranızın değeri demektir. Uygun fiyatlı olmakla beraber yüksek performanslıdırlar. 

KONSER TİPİ KASA

Konser tipi kasa daha küçük ölçülere sahiptir ve Dreadnaught kasaya nazaran daha odaklı ve dengeli sesler ama basları daha az vurgular. Fakat orta sesler bölgesinde daha berrak  ve daha tatlı yükseltiler oluşturur. Bu sonik balans özelliği onu tekli nota ve fingerpicking çlışları için ideal kasa tipi yapmaktadır.

LADİN KAPAK
Ladin, güç ve esneklik arasında ideaal dengeyi sağlayabilen bir ağaç türüdür. Akustik gitarların kapaklarında en çok tercih edilen ağaç türü olması da bu özelliğinden gelmektedir. Ladinin çok yönlü sonik karakteri onu çok çeşitli müzik türleri ve çalış stilleri için ideal seçim yapmaktadır.

MAUN ARKA VE YANLAR

Maun ağacının verdiği doğal, parlak, güçlü ve sıcak orta sesler onyıllardır akustik gitarların arka ve yanlarında en tercih edilen ağaç türü olmasını sağlamıştır.

KAPLANMIŞ TELLER

Tellerdeki yüksek kaliteli kaplama rutubet, kir ve tere karşı direnci artırmakta ve böylece tel ömrünü uzatmakla birlikte çalınabilirliği de geliştirmektedir.

OYLUMLU KÖPRÜ

Cort'un özel oylumlu köprü düzlüğü sayesinde eşikten kasaya daha büyük bir açı ile ulaşan teller sustaini (tınlama uzunluğu) artırırken sap boyunca tellerdeki gerilimi düşürerek hem parmakların daha az yorulmasını sağlamakta hem de çalınabilirliği geliştirmektedir.

CORT CE304T EQ

Ses tonlarında esneklik sağlamak için mevcut 3-bant equalizerin yanı sıra dahili LED tuner de büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu yüksek değer EQ sistemi berrak transparan yüksekliklere sahip zengin bir orta sesler bölgesi sunar.

ÖZELLİKLER 
YAPI Kırlangııç Sap Bağlantısı (Dovetail Neck Joint)
KASA Konser Tip Folk Kasa
EŞİK ENİ 43mm
ÜST KAPAK Ladin 
ARKA VE YANLAR Maun
SAP Maun
FİLETO Siyah
KLAVYE Gül Ağacı veya Merbau
PERDELER 20 Perde
POZİSYON İŞARETLERİ Nokta
KÖPRÜ Gül Ağacı
MANYETİKLER Ceramic Pickup
ELEKTRONİK Cort CE304T Preamp
TELLER Kaplanmış teller
BALKON Advanced X-Bracing

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cort?s oldest acoustic series, the Standard Series defines superb performance and value for the money. The Standard Series guitars are affordable but offer good solid performance for beginners and hobbyists alike in a variety of models with different types of features for any playing situation.

 

CONCERT BODY SHAPE

 

The Concert body size is smaller and produces a more focused and balanced sound than the Dreadnaught with less emphasis on the bass and a strong midrange with clearer and sweeter highs. This sonic balance of the Concert body makes it ideal for fingerpicking as well as solo single-note playing.

SPRUCE TOP

Spruce provides an ideal balance between strength and flexibility, hence its overwhelming popularity as the wood of choice for tops of acoustic guitars. Spruce?s versatile sonic character makes it ideal for a variety of musical genres and playing styles.

MAHOGANY BACK & SIDES

Bright yet natural with a strong and warm midrange, the beloved mahogany wood has been a standard for back and sides on premium acoustics for many decades.

COATED STRINGS

High-quality coating on the strings resist humidity, dirt and sweat for long string life and improved playability. Specially outfitted on this model.

SCOOPED BRIDGE

The exclusive scooped surface bridge from Cort enhances sustain with greater string angle from the saddle to the body while reducing tension on the strings across the neck were less finger fatigue and improved playability.

CORT CE304T EQ

Includes a 3-band EQ for tonal flexibility and a built-in LED tuner for convenience. This high-value EQ system delivers a rich midrange with clear transparent highs.

SPECIFICATIONS

CONSTRUCTION Dovetail Neck Joint
BODY Folk Body
NUT WIDTH 43mm
TOP Spruce Top
BACK & SIDES Mahogany Back & Sides
NECK Mahogany Neck
BINDING Black Binding
FRETBOARD Rosewood or Merbau 
FRETS 20 Frets
INLAY Dot Inlay
BRIDGE Rosewood Bridge
PICKUPS Ceramic Pickup
ELECTRONICS Cort CE304T Preamp
STRINGS Coated Strings
BRACING Advanced X-Bracing

 

 

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduAF510E-OPW
MarkaCORT
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.