Carlsbro CSD130 Elektronik Davul Seti (Tabure Kulaklık)

Fiyat:
26.499,70 TL
İndirimli Fiyat (%18,2) :
21.681,56 TL
Kazancınız 4.818,14 TL
Havale / EFT:
20.597,48 TL
1.935,62 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Carlsbro CSD130 Elektronik Davul Seti (Tabure & Kulaklık)

Canlı performanslarınız için kullanabileceğiniz uygun maliyetli bir kit mi arıyorsunuz? Carlsbro CSD130 aradığınız şey olabilir.

Carlsbro CSD130, çok sayıda özellikle birlikte gelen 8 Parçalı bir elektronik bateri kitidir. Bu kit ile, diğer özelliklerin yanı sıra 10 kullanıcı davul seti, 250 ses, bir mesh trampet pedi, 20 ön ayarlı bateri kiti bulacaksınız .

Bu elektronik bateri seti, kulaklıklarınızı kullanabileceğiniz yerler için en uygunudur. Alternatif olarak, küçük güçlü bir amplifikatör kullanabileceğiniz küçük mekanlar için de idealdir.

Bu set, profesyonel davulcular için bile uygun olan özel seçilmiş bir silikon malzemeye sahiptir. Böylelikle, size akustik kitlere yakın bir dokunuş sunacaktır.

Canlı performanslar için, bir çift stereo L / R çıkışı vardır. Left Out'tan bir kablo çıkardığınızda, doğrudan tek bir amplifikasyon kaynağına bağlamanıza izin verir. Ayrıca, 9-V DC güç kaynağının yanı sıra kompakt ve taşınabilir 3 ayaklı davul rafıyla birlikte gelir.

 

 

Ped ve Davul

Herhangi bir bateri kitinin temel bileşenlerinden biri trampettir. Bu elektronik bateri seti için, trampet iki bölgeli bir işlevselliğe sahiptir. Bu çift bölge özelliği ile, kenar vuruşlarını veya her ikisini birden açmanıza veya kapatmanıza olanak tanır. 

Bu elektronik bateri kitinde ayrıca lastik yastıklı pedler bulunur. Sonuç olarak, tüm pedleri oldukça hassastır. 

Üstelik üst pedler oldukça işlevseldir; iki monte edilmiş akustik toma benzerler. Davul seti ayrıca bir zemin tom ile birlikte gelir.

Pedlerle, artan hassasiyet ve dengeli geri dönüşlerin yanı sıra doğal bir his elde edersiniz. Dahası, pedler bilek yorgunluğunu büyük ölçüde azaltır.

 

 

 

 

 

 

 

Kick Pedalı

Bas davulu, 2,5 inçlik bir pedal ünitesidir. 

 

MIDI Giriş / Çıkış özelliğine sahip yüksek kaliteli, akustik parça kick pedalı ile birlikte gelir. MIDI, bu davul setinde bulacağınız başka bir ekstra özelliktir.

Profesyonel kick pedalı da CSD130 özellikleri arasında. Bu profesyonel kick pedalı, gerçek bir his vermek için dengeli bir trigger performansı sunar.

 

 

 

 

 

 

Ziller her biri 10 inçtir ve çoğu elektronik davul seti için standart boyuttur. 

Bu davul setinin tüm ünitesini 3 ayaklı bir raf sistemine monte edersiniz.

Hafif olmasına rağmen, ünite iyi bir stabiliteye sahiptir. Her kullanıştan sonra her şeyi sökmenize gerek yok. Saklama ve taşıma kolaylığı için kolayca katlayabilirsiniz.

CSD130, açık veya kapalı hi-hat çalmanıza izin veren bir pedal ünitesi ile birlikte gelir. Hi-hat pediyle birlikte kontrolör pedalı çalıştığı için açık ve kapalı efektleri kolayca elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

   COMMANDER 150 Modül'e genel bakış:

    ? Digitron Ekran

    ? 250 Yüksek kalitede Perküsyon Sesi

    ? 20 Hazır Davul Kiti

 

    ? 10 Kullanıcı ataması Davul Kiti

    ? 20 demo şarkı

    ? Aux in jack, Line Çıkışı, Kulaklık Çıkışı

    ? USB Arayüzü (USB 'den cihaza), MIDI Giriş/Çıkış

    ? Kayıt ve Geri Oynatma

    ? Hassasiyet Ayarı

    ? Metronom, reverb 

 

 

 

 

 

 

Bu kompakt modülü çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kullanımı kolay birkaç kurulum yapılandırmasına sahiptir.

Dahası, bateri modülü çeşitli giriş ve çıkışlara sahiptir. İlk olarak, AUX girişi MP3 çalarınızı bağlamanıza izin verir. Bu nedenle, en sevdiğiniz müziğin yanında kolayca çalabilirsiniz.

Ses modülünde ayrıca bir stereo veya mono kullanarak bir ses arabirimi veya mikser bağlamanıza izin veren 2 çıkış vardır. Özel seanslar yapmak istiyorsanız, kulaklık jakı bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.

 

Carlsbro CSD130 Kurulum ve Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

 

Kit İçeriği

1 × Commander 150 Sound Module
1 × 2? bass pad ile bass kick pedal
1 × 7.5? Trampet
3 × 7.5? Tom 
1 × 10? Hi-hat Zil
1 × 10? Crash Zil ve
1 × 10? Ride Zil 
1 × Hi-hat Kontrol pedalı
1 × Ultra compact, portable 3-legged drum rack

Diğer Özellikler
Stok Kodu109032030008
MarkaCarlsbro
Stok DurumuVar
5060262523896

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.