Boss VE-2 Vocal Harmonist Vokal Prosesörü / ARA KABLO HEDİYELİ

Fiyat:
3.767,00 TL
İndirimli Fiyat (%5) :
3.578,65 TL
Kazancınız 188,35 TL
Havale / EFT:
3.399,72 TL
318,20 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava

VE-2  : Vocal Harmonist

Stüdyo Kalitesindeki Vokal Efektleri Kolay Kullanımlı Pedalda!

 

Basit kullanımı ve geliştirilmiş sesler ile birleştirilmiş VE-2 Vocal Harmonist tüm şarkı söyleyenler ve özellikle gitar ile birlikte performans sergileyenler için bütün efekt çözümlerini sunar. Bu rahat taşınabilir ve pil gücü ile çalışabilen pedal, ihtiyacınız olan her şeyi stüdyo kalitesindeki sesler ile konser sahnelerinden  sokak müzisyenlerine, provalarınızdan evdeki eğlencenize kadar her yerde şarkı söyleyebilmenizi sağlar.  VE-2 sihirli bir biçimde söylediğiniz şarkının vokal partilerini takip ederek, bağlı olan gitarınızın tonuna otomatik olarak ayarlayarak hazır tonlar yada kombinasyolar arasında mükemmel vokal harmonileri yaratır. Bu üç çalışma modundan birini kullanarak, ekipmanlar ya da müzik teorisi üzerine hiçbir deneyiminiz olmasa bile herhangi bir notada mükemmel eş zamanlı harmoniler oluşturmak kolaydır. Harmonilere ek olarak, VE-2 sesinizi genişletecek stüdyo kalitesindeki reverb / delay ve eş zamanlı pitch correction (nota düzeltme) ile temel efektlerinizi sağlayabilir. Dahilindeki USB Audio fonksiyonu ile bilgisayarınıza bağlanmanıza izin vererek, etkileyici VE-2 vokal seslerinizi müzik kayıtlarınız veya sosyal medyanız için alabilmenizi sağlayabilmektedir.

 • Uygun fiyatla eş zamanlı vokal harmonileri ve yüksek kalitede efektler, kolay kullanımlı pedal
 • Oto harmoni fonksiyonu bağlı olan gitarınızdan çaldığınız akorları otomatik olarak algılayarak, şarkının ortasında şarkının tonunu değiştirseniz bile mükemmel uyumlu harmoniler yaratır.
 • Panelindeki özel düğmesi sayesinde şarkı tonunu elinizle ayarlayarak solo vokalistler için harmoniler yaratır.
 • Hybrid modu, gitar akorlarınız  ve elinizle ayarladığınız şarkı tonunun her ikisinin harmonilerini yaratır, bu sayede gitar partilerinizin ritimden  soloya geçme bölümlerinizde harmoniler için mükemmel bir geçiş sağlayabilmektedir.   
 • Arasından seçim yapabileceğiniz 24 harmoni türü (12 adet bir ve iki sesli harmoniler ile varyasyonları, dolu ve hacimli bir sound yaratır.)
 • Kullanıcı dostu ara yüzü, daha önce hiç efekt ünitesi kullanmamış vokalistler için bile kolayca kullanım sağlar. 
 • Tek bir tuşla kontrol edebileceğiniz reverb ve delay efektleri.
 • Geliştirilmiş fonksiyonları dinamiklerinizi ve şarkı söylemeniz esnasında ekleyebileceğiniz küçük nota düzeltmelerinin kontrolünü sağlar.
 • Favori ayarlarınızı saklayabileceğiniz üç adet hafıza bankası.
 • AA- ölçülerindeki pil ile çalışabilme ve opsiyonlu olarak PSA serisi AC Adaptör ile kullanım.
 • Phantom Power +48 V destekli XLR mikrofon girişi (phantom power desteği pil ile kullanımlarda da geçerlidir. )
 • USB audio fonksiyonu işlenmiş vokal soundunuzu bilgisayarınıza aktarabilmenizi sağlar.
 • Mükemmel Harmoniler ile Vokalinizi Zenginleştirin?Sadece Gitarınızı Takın ve Şarkınızı Söyleyin!
  Gitarınızı VE-2' ye bağladığınız zaman, oto harmoni fonksiyonu akorlarınızı algılayarak, siz şarkı söylerken çaldığınız notada otomatik olarak doğru harmonileri yaratır. Sizce de çok kolay değil mi? Eğer gitar çalmıyorsanız, grubunuzun gitaristini bağlayabilir  ya da bunun yerine paneldeki özel düğmesi ile şarkının tonunu el ile ayarlayabilirsiniz. Hybrid modu gitar akorlarınızı ve hazırladığınız şarkı tonu ayarlarınızı takiben her ikisi arasında en iyi şekilde çalışabilmeyi sağlar. Bu mod solo melodilerinizi çaldığınız ve aynı zamanda şarkı söylemeye devam ettiğiniz zamanlar için idealdir. Gitar akorları düştüğünde veya kesildiğinde, VE-2'nin elinizle ayarlarınız hızlıca devreye girer.
  Bu üç sezgisel method ile doğal ve kesintisiz harmonileri elektronik ekipman veya müzik teorisi bilgilerine ihtiyacınız olmadan ulaşabilmenize olanak verir. 
   
  Harmoni Türlerinin Çeşitleri ile Her Stil Müziğe Uygunluk
  VE-2' de seçim yapabileceğiniz 12 farklı harmoni türü ile her müzik stiline uygun sesleri bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Panelindeki düğmesi ile kolayca seçilebilen, bir veya iki ses eklemeli varyasyonlarının gam aralıkları kendi sesinizin üstünde / altında şeklinde ayarlanabilir.
  Ek olarak, her tür varyasyon ayarlarına sahiptir ve bu ayarlar harmoniler ile dolu bir sound için birbiri ile bağlantılıdır. VE-2 ile sesinize ekleyebileceğiniz küçük renklerden zengin ensemble seslerine kadar etkileyici vokalleri yaratabilirsiniz.
   
  Basit Kullanım için Kullanıcı Dostu Ara Yüz
  VE-2 , vokalistler de dahil olmak üzere geçmişte ses ekipmanları üzerinde hiçbir deneyimi olmayan ve herkesin kullanabilmesi için sezgileri yükseltilmiştir. Paneldeki düğmeler ve kontrollerinin temelinde kolayca ve hızlıca muhteşem sesleri  ayarlayabilmeniz içindir. Ayrıca kullanışlı LED göstergeleri bir bakışta mevcut vokal ayarlarınızı gösterebilmektedir. Dahilindeki çok fonksiyonlu ayak kontrol pedalı, performansınız anında harmonilerinizi açma/kapama veya VE-2'yi bypass (devredışı) yapabilmenizi sağlar. Ayrıca opsiyonel olarak iki adet footswitch bağlayarak ihtiyacınız olan diğer kontrolleri sağlayabilirsiniz. Tüm bunlara ilave, favori seslerinizi dahili 3 adet hafızaya saklayabilir ve tek bir tuşla geri çağırabilirsiniz.
   
  Vokal Soundunuzu Parlatmanın Temeli, Bir Kompakt Pedalda!
  Artık muhteşem bir vokal soundu için sadece ses mühendisine güvenmenize gerek yok. İhtiyacınız olan her şey VE-2'de bulunuyor. Echo bölümü yüksek kalitede reverb, delay veya her ikisinin karışımını sağlar  ve tüm sezgisel operasyonlar özel düğmesi ile ayarlanabilir. Enhance düğmesine  bir kere basarak vokalinizi daha rafine edilmiş ve stüdyo tipinde sese ulaşırsınız, ikince kez basarak daha düzgün ve kesintisiz harmoniler için küçük nüans ve nota düzeltmelerini ekleyebilirsiniz.  
  XLR girişi tüm profesyonel mikrofon tiplerini kabul ederek,  stüdyo seviyesindeki condenser mikrofonların ihtiyacı olan phantom power desteğini sağlar. Phantom power desteği pil ile kullanımlarınızda da desteklenerek, yüksek kalitedeki mikrofon tipleri ile her yerde performans yapabilmenizi sağlar.  
   
  Bilgisayarınıza Bağlanın ve Vokalinizi Kaydedin
  Genel olarak eş zamanlı harmoniler ile şarkı söylemenizi kaydetmek, birçok cihaz arasında karmaşık bir bağlantı gerektirir.  VE-2 sayesinde ise bu böyle olmaktan çıkıyor ! USB kablosu ile sadece bilgisayarınıza bağlayarak ve favori kayıt yazılımınızı kullanarak, sesinizi harmoniler ve efektler ile kayıt edebilirsiniz. Ek olarak, müzik prodüksiyonlarınızda, beste çalışmalarınızda ve sosyal medyanız için kolayca mükemmel vokal kaydı alabilmenizi sağlar. VE-2? nin Loopback fonksiyonu,  bilgisayarınızdan mikrofon sesiniz ile birlikte audio playback'i mix  yapabilme imkanı sunar. Bu yolla, hazır alt yapı veya karaoke üzerine kolayca kayıt yapabilme imkanını da yaratmaktadır.  

 • Teknik Özellikler
   
  • Nominal Giriş Seviyesi
  MIC IN: -40 dBu (MicSens = Center)
  GUITAR IN: -10 dBu
   
  • Giriş Empedansı
  MIC IN: 4 k ohms
  GUITAR IN: 1 M ohm
   
  • Nominal Çıkış Seviyesi
  XLR OUT: -40 dBu
  PHONES/LINE OUT: -20 dBu
  GUITAR THRU: -10 dBu
   
  • Çıkış Empedansı
  XLR OUT: 600 ohms
  PHONES/LINE OUT: 33 ohms
   
  • Efekt Türleri
  HARMONY, ECHO, ENHANCE
   
  • Harmoni Türleri Adedi
  12 x 2(Varyasyon)
   
  • Hafıza Adedi
  3
   
  • Bağlantılar
  MIC IN jack: XLR tipi, balansşı, phantom power (DC 46 V, 10 mA Max)
  GUITAR IN jack: 1/4-inch phone tipi
  GUITAR THRU jack: 1/4-inch phone tipi
  XLR OUT jack: XLR tipi
  PHONES/LINE OUT jack: Stereo minyatür phone tipi
  VARIATION, MEMORY INC jack: 1/4-inch TRS phone tipi
  USB COMPUTER port: USB type B
  DC IN jack
   
  • Güç Ünitesi
  Şarj Edilebilir Ni-MH Pil (AA, HR6) x 4
  Alkalin Pil (AA, LR6) x 4
  AC Adaptör (ayrıca satılır)
   
  • Pil Ömrü Aşağıdaki Şartlara Bağlıdır :
  Şar edilebilir Ni-MH pil (*1):       Yaklaşık 12 Saat (phantom power: OFF pozisyonu )
                                     Yaklaşık 8 Saat (phantom power: ON pozisyonu )
  Alkalin pil:                    Yaklaşık 11 Saat (phantom power: OFF pozisyonu )
                                     Yaklaşık 7 Saat (phantom power: ON pozisyonu )
   
  (* 1) 2,450 mAh. kapasiteye sahip pil kullanıldığı zaman
  * Bu figür pilin kondisyonu ve kullanım ömrüne bağlı olarak da değişiklik gösterebilir.
   
  • Ölçüler
  156 (G) x 116 (D) x 64 (Y) mm
  • Ağırlık (Piller Dahil)
  600 g
  • Aksesuarlar
  Kullanım Kılavuzu
  Alkalin Pil (AA, LR6) x 4
   
  • Opsiyonlar (ayrıca satılır)
  AC Adaptör (PSA serisi)
  Footswitch (FS-5U, FS-6)
   
  * 0 dBu = 0.775 Vrms
Diğer Özellikler
Stok KoduVE-2
MarkaBOSS
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.